Bir e-posta ya da telefon kadar yakınız
Prag Özel Jet Kiralama
Prag Özel Jet Kiralama

Prag Özel Jet Kiralama

Çek Cumhuriyeti’nin başkenti olan Prag’ı, önemli kültür, sanat ve iş dünyası merkezlerinden biri olarak adlandırabiliriz. Bununla birlikte bizler de Prag özel jet kiralama hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin Prag seyahatlerinde rahat ve konforlu uçuşlar gerçekleştirmenizi sağlamaktayız.

UNESCO tarafından koruma altına alınmış olan Prag, Avrupa’nın kalbi olması özelliği ile pek çok turistin ilgisini çekmektedir. Bunun yanında hem iş dünyası etkinlikleri hem de kültür sanat etkinlikleri adına özellikle ülkemizden Prag’ a yolculuk yapan çok sayıda müşterimiz, Prag kiralık uçak hizmetimiz ile ayrıcalıklı seyahatin keyfini çıkarmaktadırlar.

Prag Kiralık Jet

Firmamız konforlu uçuşlar için birbirinden farklı özelliklerde bulunan pek çok jeti müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Açıklamak gerekirse firmamız bünyesinde dört farklı kategoride değerlendirdiğimiz Prag kiralık jet çeşitlerimiz kendi içerisinde de farklı modellere ayrılmaktadır.

Hafif jetlerimiz bu kapsamda 7 ila 8 farklı koltuk sayısına sahip, daha çok Prag iş seyahatlerinde kullanabileceğiniz yapıda uzmanlar tarafından üretilmişlerdir. Bu kapsamda örnek olarak Hawker 400 XP, Premier 1 ve Cessna Citiation CJ2/CJ3 modellerimizden bahsedebiliriz.

Bununla birlikte Prag uçak kiralama hizmetimiz kapsamında talep edeceğiniz orta boyutlu jetlerimiz firmamızda mevcuttur. Bu jetlerimiz Hawker 800, Citation XLS, Embraer Phenom 300 modellerinde bulunmaktadır. Genel anlamda orta menzil, VIP hizmet ve kabin büyüklüğü sizler için önemliyse orta boyutlu uçaklarımızı tercih edebilirsiniz.

Ağır jetler ve uzun menzilli jetlerimiz ile de Prag uçuşu için aradığınız konforu üst düzeyde yakalayabilirsiniz. Daha çok uzun menziller ve kalabalık gruplar için tercih edilen bu uçak modellerimiz arasında Embraer Legacy 600/650, Falcon 900/ 2000/7X, Challenger 605,Gulfstream G550/650, Global Express /500/600 jetlerimiz mevcuttur.

Prag Jet Kiralama

Jetlerimizi incelediğinizde kendi ihtiyaçlarınıza uygun pek çok seçenek bulabilirsiniz. Böylelikle de Prag kapsamında gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz için ayrıcalıklı uçuşun keyfini Mert Air ile çıkarabilirsiniz.

Özetle firmamız hem hizmet hem jet çeşitliliği hem de Prag kiralık jet fiyatları kapsamında oldukça kaliteli hizmet sunmaktadır. Sizler de artık seyahatlerinizi konforlu ve kaliteli şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken firmamıza ulaşarak uçuş taleplerinizin detaylarını bildirmek olacaktır.

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *