Bir e-posta ya da telefon kadar yakınız
Parsiyel Hava Taşımacılığı
72cf4c 4ccf52ae4c804283a149294807df3f31 mv2 d 6310 4207 s 4 2

Parsiyel Hava Taşımacılığı Nedir?

Parsiyel hava taşımacılığı, herkes için zaman önemli ve kargoları değerlidir. Yükünüz için zaman çok önemli olduğunda, dünya genelinde günlük çıkışlar sunduğumuz için hava taşımacılığı hizmetlerimiz en iyi seçenektir. Bu nedenle, çabuk bozulan, tehlikeli kargo veya hızlı ve zamanında teslim edilmesi gereken herhangi bir emtia gönderiyorsanız, sizin için bir çözümümüz elbette var.

Network ağımız parsiyel hava taşımacılığı işinde dünya çapına uzanıyor ve bu da bizi kargo ihtiyaçlarınız için en iyi seçim haline getiriyor. Havaalanından havaalanına, kapıdan kapıya veya herhangi bir kombinasyon ihtiyacınıza göre düzenlemeleri yapmaktayız.

Yükünüzün boyutu, tipi ve ağırlığı ne olursa olsun, ihtiyaçlarınıza uygun bir hava taşımacılığı seçeneği sunabiliriz. ​

Mertair merkez ofisi İstanbul da bulunan ve Türk havacılık sektöründe uzun yıllar görev almış deneyimli kadrosu ile dünya çapında profesyonel anlamda uçak kiralama sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.​​​

Uçak kiralama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve Mertair’in neler sunabileceğini görmek için sales@mertair.com adresine e-posta gönderebilir ya da +90 533 5944921 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.