Bir e-posta ya da telefon kadar yakınız
Özel Jet Uçak Kiralama
Kiralık Jet

Özel Jet Uçak Kiralama

MERTAIR olarak özel jet uçak kiralama sektöründe müşterilerimize mükemmel fırsatlar sunmakta ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağlamaktayız. Aileniz, eşiniz veya dostlarınızla gerçekleştireceğiniz bir tatil veya iş seyahati öncesi özel jet konforunu deneyimlemek herkesin hakkıdır. Bu yolculukta sizlere eşlik etmek ayrıcalık ve fırsatlardan yararlanmanız için destek olmaktayız. Eğlenceli, rahat ve lüks bir yolculuk geçirmek, tatile güzel bir başlangıç yapmak için özel uçak kiralamak harika bir fırsat olacaktır.

Özel Uçak Kiralama Nedir?

Özel jetler ayrıca özel uçak, charter uçak gibi isimlendirilebilir. Uçak charter etmek yani özel jet uçak kiralamak oldukça verimli ve ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi sunar. Lüks özel jet ve charter uçuşlarımız, gökyüzünde şık bir şekilde seyahat etmenin harika bir yoludur. Günümüz de birçok farklı nedenden özel uçak kiralaması yapılabilir ve bir destinasyondan diğerine gitmek için bireysel ya da şirket bazlı kiralamalar gerçekleştirilebilir. Hava ulaşımının en konforlu yolu olması sebebiyle tercih edilebilmektedir.

Uçak Kiralama Nasıl Gerçekleştirilir?

MERTAIR olarak bizlere 7/24 hem telefon hem de sitemiz üzerinden ulaşabilir ve istediğiniz tarihleri belirterek boş uçuşlarımızın sorgulamasını yapabilirsiniz. Uçuş için gerekli bilgiler; Uçuş tarihi, kişi sayısı, kalkış yeri ve varış yeri olmak üzeredir. Bu bilgiler ışığında sizlere en iyi tercihleri ve fırsatları sunarak uçuşunuzu gerçekleştirebilmekteyiz. Özel jet uçak kiralama fiyatlarımız vereceğiniz bilgiler doğrultusunda ve uçak modeline ve konfor derecesine göre değişkenlik göstermektedir. En iyi seçenekleri öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kiralık Özel Jet Kiralamanın Sunduğu Avantajlar?

1. Özel hayatınızın gizliliği ve güvenlik.

2. İstediğiniz saat ve tarihlerdeki planlanacak uçuş programı.

3. Kişiye özel hazırlanmış hazırlanmış yiyecek ve içecek seçenekleri.

4. Zamanınızı değerli yönetme fırsatı.

5. Uçulan ülkenin prosedürlerine göre evcil hayvanınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

6. Rahat ve konforlu bir uçuş (Ayarlanabilir koltuklar, yataklar ve temiz lavabo)

7. İnternete erişim ve telefon görüşmeleri sağlanabilir

8. Daha çok bagaj hakkı elde edebilir ve istediğiniz sıvıları yanınızda taşıyabilirsiniz

9. Size hizmet edecek profesyonel kabin ekibimiz.

10. MERTAIR olarak 7/24 kişisel seyahat danışmanlığımızdan yararlanabilme fırsatı

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve Mertair’in sizlere neler sunabileceğini görmek için lütfen +90 533 5944921 nolu telefon veya sales@mertair.com adresinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.