Bir e-posta ya da telefon kadar yakınız

Mertair & Mertjet, kurumsal müşterilerine; konfor, rahatlık gibi seçenekler sunarak VIP müşteriler – seyahat ve şirketler için seyahatleri yeniden tanımlıyor.

​Tercih ettiğiniz havaalanı konumundan dünyanın birçok havaalanına uçabilen hafif, orta gövde ve uzun menzilli iş jetlerimiz ile üst düzey yöneticilerinize ve misafirlerinize özel uçuş organizasyonları ve VIP seyahat düzenleme konusunda uzmanız.

Mertair merkez ofisi İstanbul’da bulunan ve Türk havacılık sektöründe uzun yıllar görev almış deneyimli kadrosu ile dünya çapında profesyonel anlamda uçak kiralama sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.

​Mertair & Mertjet’in kurumsal jet kiralama ihtiyaçlarınız konusunda size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için lütfen +90 533 5944921 numaralı telefondan 7/24 bizimle iletişime geçin;

özel satış personelimiz başka yerde bulamayacağınız seçenekler konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Hızlı, kullanışlı, birinci sınıf VIP Charter çözümleri için sadece bir e-posta veya telefon uzaklığındayız.