Bir e-posta ya da telefon kadar yakınız
Kurumsal Jet Uçak Kiralama

Kurumsal Jet Uçak Kiralama

Kurumsal jet uçak kiralama, MERTAIR kurumsal jet kiralamalarında müşterilerine geniş imkanlar sunmakta ve tecrübesiyle kurumsal firmaların isteklerini eksiksiz yerine getirebilmektedir. Profesyonel seviyelerde zamanın öneminin farkındayız ve sizlerin elindeki bu zamana önem vermekteyiz. Bir iş seyahati için istediğiniz yere istediğiniz zamanda uçmanızı sağlamakta ve bu uçuşu da üst düzey gizlilik ve konfor çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal firmaların ilk tercihlerinden özel jetler misafirlerine oldukça güzel imkanlar sunmaktadır. Özel jet kiralayarak istediğiniz zaman uçuş gerçekleştirebilir ve istediğiniz yere uçarak iş görüşmelerinizi zamanında gerçekleştirebilirsiniz. Özel uçak kiralama süresi boyunca sizi bir uğraşa sokmadan tüm gereklilikleri MERTAIR ekibi olarak yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz.

Kurumsal Jet Uçak Kiralama Nedir?

Köklü firmaların göz bebeği haline gelmiş charter uçaklar günümüzde profesyonelliğinde bir simgesi halindedir. Kurumsal firmaların iş seyahati uçuşlarında bir destinasyondan diğerine uçmak için aktif olarak kullandığı birbirinden farklı model özel jetler müşterilerine lüks konfor, gizlilik ve güvenlilik sağlamaktadır.

Kurumsal Jet Uçak Kiralama Nasıl Gerçekleştirilir?

MERTAIR ekibi olarak tarafımıza gelen müşterilerimizin isteği doğrultusunda belirlenen destinasyonlara uçuşlar ayarlanabilir. Kurumsal jet uçak kiralama hizmetlerinde profesyonellik doğrultusunda gizlilik önemlidir, iş anlaşmaları için özel uçak modelleri seçilebilir ve istenen kişi sayısına göre uçağın boyutu değiştirilebilir. Bu gibi istekleri sizlerden aldığımız destinasyon bilgileri, misafir sayısı ve uçuş tarihi doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal uçak kiralamalarınız da MERTAIR ekibi olarak sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız ve tüm ihtiyaçlarınızı gidermek üzere sizlere lüks konforu ulaştırmak için çalışmaktayız.

Kiralık Kurumsal Jet Uçak Kiralama Sunduğu Avantajlar?

1. Kurumsallıkta gereken gizliliği ve güvenliği sağlamaktadır.

2. Zamanlamaların önemli olduğu kurumsal uçuşlarda dakiklik sağlamaktadır.

3. Kurumsal müşterilerine özel yiyecek veiçecek menüleri sunmaktadır.

4. Müşterilerine lüks bir seyahat sağlar.

5. İnternet erişimi ve telefon görüşmesi sağlanır.

6. Kurumsallığa yakışır bir kabin ekibi hizmeti sunar.

7. MERTAIR olarak 7/24 seyahat danışmanlığımız ile kurumsal bir uçuş sağlanır.

Mertair & Mertjet’in kurumsal jet kiralama ihtiyaçlarınız konusunda size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için lütfen +90 533 5944921 numaralı telefondan 7/24 bizimle iletişime geçin; özel satış personelimiz başka yerde bulamayacağınız seçenekler konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Hızlı, kullanışlı, birinci sınıf VIP Charter çözümleri için sadece bir e-posta veya telefon uzaklığındayız.