Bir e-posta ya da telefon kadar yakınız
72cf4c 4c4704f4a1df4b11b6c24481e45f7552 mv2

Grup uçak kiralama, kendi uçağınızı kiralamak sizlere zaman kazandırır, seyahat etmeyi daha konforlu hale getirir ve maliyeti düzenli tarifeli bir uçuştan daha düşüktür.
Kendi uçağınızı kiralamanın, kendi kalkış saatinize karar verebilmeniz ve uçuş bağlantıları veya değişiklikler olmadan doğrudan uçabilmeniz gibi çeşitli avantajları vardır. Avrupa’da düzenli olarak planlanan trafik için kullanılanlardan daha fazla havaalanı vardır. Bu nedenle, charter uçağının büyüklüğüne bağlı olarak, istenen hedefe daha yakın olan daha küçük bir havaalanı kullanmak genellikle mümkündür.
Nihai varış yerine daha yakın bir havaalanı kullanmak, özellikle oteller, etkinlikler ve çalışma saatleri gibi gizli maliyetler göz önüne alındığında, daha büyük gruplar için maliyetleri azaltmaya yardımcı olabilir. Jumbo jetlerden küçük pervaneli uçaklara kadar her türlü uçağı sizlere sunabiliriz.

Mertair & Mertjet charter uçuşları için sizlere en makul maliyeti sunar. Bir uçak kiralamayı düşünüyorsanız, en iyi yol belirlediğiniz bütçe ile bir fiyat teklifi istemektir. Endüstrimizde, mevsimsellik ve pazara erişim gibi faktörler fiyatları etkileyebileceğinden belirleyici fiyatlar elde etmek genellikle zordur. Havayolu satış personellerimiz piyasa koşularındaki en iyi fırsatları sizlere sunmak için hazırdır.

Mertair & Mertjet olarak yılda binden fazla uçuş düzenliyoruz ve bu nedenle müşteri olarak sizin için en iyi fiyatları ve koşulları müzakere etmeye hazırız. İhtiyaçlarınıza en uygun uçak ve fiyat tekliflerimizi ücretsiz olarak size sunabiliriz ve üzerinde müzakere edebiliriz.

Satış personellerimiz haftanın yedi günü, günün 24 saati hizmetinizdedir. Size uygun bir çözüm bulmak için her zaman geniş ağımızı kullanmaya hazırız.

Mertair merkez ofisi İstanbul da bulunan ve Türk havacılık sektöründe uzun yıllar görev almış deneyimli kadrosu ile dünya çapında profesyonel anlamda uçak kiralama sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.

Uçak kiralama ihtiyaçlarınız için bugün bize ulaşın! sales@mertair.com adresinden bize e-posta gönderin, veya +90 533 5944921 numaralı telefondan bize ulaşın lütfen.