Bir e-posta ya da telefon kadar yakınız
Ambulans Uçak Kiralama

Ambulans Uçak Kiralama

MERTAIR ekibi olarak ambulans uçak kiralama hizmetlerimiz de öncelikli hedef hastanın güvenli koşullarda ve sağlık durumunun stabilizesini muhafaza ederek konforlu bir şekilde transferini sağlamaktır. Ambulans uçak kiralama hizmeti zor şartlardaki insan hayatı için büyük önem arz etmekte bunu bilerek MERTAIR ekibi olarak 7/24 bir telefon uzağınızdayız ve sizlere hizmet vermek için beklemekteyiz.

Ambulans Uçak Kiralama Nedir?

Ambulans uçak kiralama hizmeti zor şartlarda bulunan hastaların en kısa sürede mümkün olduğunca steril ortamda hastaneye ulaştırılmasını sağlamaktadır. Ambulans uçaklar günümüzde hem bireysel hem de kurumsal alanda birçok kişinin ihtiyaç duyabileceği bir charter hizmeti haline gelmiştir. Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını ile kiralık ambulans uçak hizmetlerine büyük ilgi duyulmuştur. Bütün ekipmanları ile hastanın ihtiyacı olan her şeyi karşılamasıyla birlikte hastayı güvenilir şekilde bir destinasyondan diğerine taşımada büyük avantaj sağlamaktadır. Hava ambulanslarımız önemli olan; büyük kabinler, steril ortamlar, yoğun bakım üniteleri, medikal kitler gibi birçok ihtiyacı barındırmakla beraber alanında en iyi hekimlere de sahiptir. Yolculuk boyunca hastaya eşlik edecek hekimlerimiz her türlü müdahaleye hazır bulunacaktır.

Ambulans Uçak Kiralama Avantajları?

1. Ambulans uçak yaralanma, acil durumlar ve sağlık hizmetine ulaşılması güç durumlarda acil bir hizmet olarak kullanılabilir

2. Herhangi bir sağlık kuruşundan diğer sağlık kuruşuna organ ve hasta nakli gibi durumlarda tercih edilebilir

3. Yurt dışından sağlık hizmeti almak isteyen vatandaşlar yine hızlı ulaşım için bu hizmeti kullanabilir

4. Nakil durumunda hastanın ihtiyacı olacak tüm olanaklar yanında bulunmaktadır

5. Profesyonel doktorlar eşliğinde nakiller yapılabilmektedir.

6. Doğal afet gibi durumlarda kara yoluyla ulaşılması güç yerlere hava ambulansı hızlı bir ulaşım sağlayabilir

7. MERTAIR olarak hava ambulansı ihtiyacı olan müşterilerimize bu nakil sırasında tam destek sağlayarak en güvenli, hızlı ve hastanın stabilizesini koruyarak naklini gerçekleştirmesini ve 7/24 bilgi alabilmesini sağlamaktayız.

Ambulans uçak ile hasta nakil ihtiyaçlarınızda daha fazla bilgi almak ve Mertair’in neler sunabileceğini görmek için lütfen +90 533 5944921 nolu telefon veya sales@mertair.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.