Bir e-posta ya da telefon kadar yakınız
Ambulans Uçak Kiralama

İnsanı yardım taşımacılığı, acil durumlarda yardım ve yardım hizmetleri sunmak, hayati ve acil olmakla birlikte, zaman zaman en büyük lojistik zorluklardan bazılarının da yaşanabileceğinin farkındayız.

Ağır ekipman ve araçlardan çadırlara, battaniyelere ve gıda malzemelerine kadar çok çeşitli malzemelerin ihtiyaç olunan yerlere sevkiyatı için STK’ lar, Yardım kuruluşları, dernekler ve diğer yetkili kurumlar ile koordinasyon sağlamaktayız.

Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, dünyadaki yardım kurumları ile entegre bir hizmet sağlayarak etkin çözümlerle hızlı tepki verme yeteneğine sahiptir. yardım ve yardım malzemeleri sevkiyatlarınız için bize güvenebilirsiniz.

Mertair merkez ofisi İstanbul da bulunan ve Türk havacılık sektöründe uzun yıllar görev almış deneyimli kadrosu ile dünya çapında profesyonel anlamda uçak kiralama sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.​​​

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve Mertair’in neler sunabileceğini görmek için lütfen +90 533 5944921 nolu telefon veya sales@mertair.com adresinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.