Bir e-posta ya da telefon kadar yakınız
Moskova Özel Jet Kiralama
Moskova Özel Jet Kiralama

Moskova Özel Jet Kiralama

Turizm, ekonomi ve iş dünyasında kapsamında sıklıkla ülkemizden ve dünyadan seyahat alan Moskova’ ya sizler de Moskova özel jet kiralama hizmetimiz ile hem kaliteli hem de konforlu bir uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle uzun ama keyifli bir yolculuğun sizi beklediğini Mert Air güvencesi ile bilebilirsiniz.

Moskova Rusya’nın başkenti ve bunun yanında en kalabalık şehri olarak bilinmektedir. Banliyöler dâhil olarak yaklaşık 18 milyon nüfusa sahip olan Rusya Doğu Avrupa’ nın en önemli politik, ekonomik, kültürel ve bilim merkezi olarak bilinmektedir. Bu nedenle de iş insanları ve gezginler sıklıkla burayı ziyaret etmektedirler. Bizler de bu anlamda sizler için en güvenilir, hızlı ve konforlu Moskova kiralık uçak hizmetini İstanbul, Bursa ve Kıbrıs merkezli olarak sunmaktayız.

Moskova Kiralık Jet

Firmamız kapsamında sizlere sunduğumuz hafif, orta boyutlu, ağır ve uzun menzilli dört farklı kategoride yer alan jetlerimiz ve uçaklarımız mevcuttur. Böylece sizler de seyahatleriniz kapsamında en uygun olan Moskova kiralık jet boyutunu ve özelliğini seçebilmektesiniz.

İlk olarak hafif jet kapsamında sizler için sunduğumuz Hawker 400, Premier 1ve Cessna Citation CJ2 – CJ3 jetlerimiz ile kısa menzilli ama kaliteli uçuşun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bununla birlikte orta boyutlu jetlerde de Hawker 800, Cititation XLS, Embraer Phenom 300 ile daha uzun menzillerde uçuş imkânı ile VIP hizmetlerden yararlanma şansını elde edebilirsiniz.

Saydığımız jetlere ek olarak ayrıca ağır jet modellerinde yer alan Embraer Legacy 600/650, Falcon 900, Falcon 2000 ve Challenger 605 ile hem geniş kabin aralığı, hem yolcu artış imkânı hem de VIP hizmetler ile yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Son olarak uzun menzilli jet için de Gulfstream G550/650, Global Express, Falcon 7X ve Global 500/ 600 modellerimiz ile 14 saate kadar aralıksız uçuş ve sınırsız konfor özelliklerine Moskova uçak kiralama ile ulaşabilirsiniz.

Moskova Jet Kiralama

Sorunsuz, ayrıcalıklı, konforlu ve kaliteli uçuş deneyimi için Moskova seyahatlerinizde bizleri seçebilirsiniz. Bu anlamda rezervasyon oluşturmak, hizmet hakkında bilgi sahibi olmak veya Moskova kiralık jet fiyatları hakkında sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *