Bir e-posta ya da telefon kadar yakınız
Milano Özel Jet Kiralama
Milano Özel Jet Kiralama

Milano Özel Jet Kiralama

Ülkemiz ve dünyadan sıklıkla turist ziyaretine uğrayan Milano için sizler de Milano kiralık uçak hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız, kurulduğu günden bu yana her daim konforlu, kaliteli ve güvenlikli olarak uçaklarının bakımını yaptırmakta ve böylelikle sizler için hizmet sunmaktadır.

Milano, Roma’ da sonra İtalya’ nın ikinci büyük nüfuslu kenti olarak adlandırılmaktadır. 1.372.000 nüfuslu olan İtalya bunun yanında otomotiv ve moda sektörünün önde gelen kentleri arasındadır. Kente ülkemizden ve dünyadan yapılan seyahatlerin amaçları da genellikle spor, kültür ve müzik etkinlikleri, moda etkinlikleri, turistik geziler ve iş seyahatleri kapsamında gerçekleşmektedir.

Bizler de Mert Air olarak bu sayede sizlerin sık seyahatlerini konforlu geçirmeniz adına, dört farklı kategoride olan onlarca jetimiz ile Milano uçak kiralama hizmetini sunmaktayız.

Milano Kiralık Jet

Milano seyahatleriniz için firmamızın dört farklı kategori ile hizmet verdiğinden bahsetmiştik. Açıklamak gerekirse ilk olarak hafif jet hizmetimizden bahsedebiliriz. Hawker 400 XP, Premier 1, Cessna Citation CJ2 – CJ3 modellerimiz ile sizlere yüksek performans ve kaliteli uçuş imkânlarını sunmaktayız.

İkinci olarak orta boyutlu jet hizmetimizde Hawker 800, Citation XLS, Embraer Phenom 300 modelleri ile de orta menzilli Milano uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca geniş kabin özelliği ile de konforlu bir yolcuk yaşayabilirsiniz.

Üçüncü kategoride yer alan ağır jet modellerimizde Embraer Legacy 600 – 650, Falcon 900 – 2000 ve Challanger 605 ile geniş bagaj hacmine sahip olabilirsiniz. Üstelik uzun menzillerde de kaliteli özellik gösteren bu jetler ile eğlenceyi de yakalayabilirsiniz.

Son olarak uzun menzilli jet modelleri arasında yer alan Gulfstream G550 – 650, Global Expess- 500 – 600, Falcon 7X jetleri ile sevdikleriniz ile konforlu, yalıtımlı, huzurlu ve dinlendirici bir seyahati hayal edebilirsiniz.

Milano Jet Kiralama

Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz Milano özel jet kiralama hizmetimiz ile sizler de sık yolculuk yapıyorsanız, konforun kıymetini bilirsiniz. Başka bir deyişle firmamız rahatlığın değerini biliyor ve bunu sizler için sunuyor. Sizler de Milano seyahatiniz için de firmamız ile çalışmak isterseniz Milano kiralık jet fiyatları ve hizmet detayları hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *