Bir e-posta ya da telefon kadar yakınız
  • English
  • Türkçe
  • العربية
Amsterdam Özel Jet Kiralama
Amsterdam Özel Jet Kiralama

Londra Özel Jet Kiralama

Dünyanın en büyük ve gözde finans merkezlerinden olan Londra seyahatleriniz için Mert Air olarak sunduğumuz Londra özel jet kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Böylelikle en uzun yolculuklarınızın bile dinlendirici ve huzur dolu olduğunu keşfedebilirsiniz.

Firmamız Londra uçak kiralama hizmeti kapsamında yaşayabileceğiniz tüm avantajları sizler için eksiksiz olarak sunmaktadır. Bununla birlikte yine bilmekteyiz ki Londra hem ekonomi, hem kültür başkenti olarak özellik gösterse de aynı zamanda İngiltere’nin de başkentidir. Bu anlamda Londra’ ya gerçekleştireceğiniz tüm kültür, gezi veya iş seyahatleriniz için bizleri tercih edebilir, bu sayede konforun keyfini yaşayabilirsiniz.

Londra Kiralık Jet

Londra seyahatleriniz için tercih edeceğiniz firmamızda sizler için dört farklı kategoride Londra kiralık uçak hizmeti sunmaktayız. Bunun sonucunda sizler de kendinize en uygun jet tipini belirleyerek ayrıcalıklı seyahatin keyfini yaşayabilmektesiniz.

Açıklamak gerekirse ilk olarak bahsedeceğimiz Londra kiralık jet tipi hafif jet olacaktır. Bu kapsamda firmamızın Hawker 400 XP, Premier 1 ve Cessna Citation CJ2/CJ3 isimli dört farklı jet modeli bulunmaktadır.

Diğer bir kategorimiz orta boyutlu jet kapsamındadır ve burada da Hawker 800, Citation XLS, Embraer Phenom 300 modellerimiz yer almaktadır.

Bunun yanında diğer bir seçeneği ise ağır jet olarak görebilirsiniz. Embraer Legacy 600/650, Falcon 900, Falcon 2000, Challenger 605 modellerimiz uzun menzilli uçuşlar ve kalabalık gruplar için uygun özellikler göstermektedir.

Son olarak uzun menzilli jet hizmetimiz ile de yüksek konforda yüksek güvenlikli uçuşların keyfini çıkarabilirsiniz. Bu anlamda belirlediğimiz modellerimiz ise Gulfstream G550/650, Global Express, Falcon 7X ve Global 500/600 olarak sizleri beklemektedir.

Londra Jet Kiralama

Tatil veya iş seyahatlerinizde sıklıkla tercih edebileceğiniz jet ve uçak kiralama hizmetimiz ile her zaman sizlerin yanında en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Londra seyahatleri gibi uzun yolculuklarınızda bizlere ulaşarak yaşayabileceğiniz en konforlu uçuş deneyimini tercih edeceğiniz jetlere göre yaşamaya hazır olun.

Aileniz, sevdikleriniz, dostlarınız veya ekip arkadaşlarınız ile çıkacağınız bu seyahatler ile ilgili olarak bilgi almak ve Londra kiralık jet fiyatları hakkındaki sorularınızı iletmek için ekiplerimizi arayabilir veya sitemizde bulunan formu doldurabilirsiniz.

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *