Bir e-posta ya da telefon kadar yakınız

ERGÜL: ” ANTALYA’YA HAFTADA 40 BİN TURİST GETİRECEĞİZ

resimid 181143541 18114354 16 9 1624445878 880x495 1

Rusya-Antalya destinasyonunda haftalık uçuş kapasitesini 30 bin misafirin üzerine çıkarmayı planladıklarını belirten Oğuz Ergül, başta Moskova olmak üzere diğer bölgelerde de kapasite artışına gideceklerini bildirdi.

Yeni Alanya Gazetesi’nde yer alan habere göre; Ukrayna için haftalık uçuş kapasitesini 10 bin misafirin üzerine çıkarmayı planladıklarını belirten Ergül, ayrıca Kazakistan, Belarus ve Baltık operasyonlarının da ekim ayı sonuna kadar devam edeceğinin bilgisini paylaştı.

“Sezonu Kasım sonuna kadar uzatabilmeyi planlıyoruz”

TUI Russia & CIS Türkiye Genel Müdürü Oğuz Ergül’ün 2021 sezonu ve şirket planlamaları ile ilgili diğer önemli açıklamaları ise şöyle;

“2021 yaz sezonunu, kasım ayı sonuna kadar uzatabilmeyi planlıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için kasım ayının ikinci haftası dahil yoğun bir operasyon hazırlığımız bulunuyor. Sezonun uzatılabilmesinde en büyük etken Mısır uçuş izinlerinin durumudur. Şu an için belli kapasiteler dahilinde Moskova ve bölgelerde de uçuş izinleri verilmiştir. Süreci yakından takip edip planlamalarımızı buna göre yapacağız. Ayrıca kış operasyonları için de hazırlıklarımız devam ediyor. Rusya’dan İstanbul ve Antalya’ya uçuşlarımızı planladık. Kayak destinasyonlarına uçuş izinlerinin verilmesi ile talep dahilinde, kayak bölgeleri için operasyon planlamalarımız devam etmektedir.”

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *