Bir e-posta ya da telefon kadar yakınız
Dubai Özel Jet Kiralama
Dubai Özel Jet Kiralama

Dubai Özel Jet Kiralama

Arap Yarımadası’nın en önemli kentlerinden birisi Dubai’dir. Sizlere sunduğumuz Dubai özel jet kiralama hizmetimizle seyahatlerinizi konfor ve güvenlik içerisinde geçirebilirsiniz. Bu sayede Dubai’nin eşsiz güzelliklerini keşfetme imkânını yakalayabilirsiniz.

Firma olarak dört farklı kategoride sunduğu değişik nitelikteki özel jetlerimiz bulunuyor. Bu yanında siz değerli müşterilerimizin ayrıcalıklı seyahati için elimizden geleni yapıyoruz. Böylelikle sizler de iş seyahatleriniz veya kültür turizmi adı altındaki gezilerinizde bizi tercih edebilirsiniz. Arap Yarımadası’nda en çok turist ağırlayan bölgelerden bir tanesi Dubai’dir. Bunun yanında nüfusu yaklaşık olarak 1.771.000 olarak belirtilmiştir. Mert Air firmasını tercih ederek Dubai’ ye lüks ve konforlu seyahat etmenin avantajlarını yakalayabilirsiniz.

Dubai Kiralık Jet

Dubai seyahatlerinizde ülkemizden yapılacak bir yolculuk içi jet veya uçak kullanmak neredeyse kaçınılmaz olacaktır. Bunun sonucunda sizler için sunduğumuz Dubai uçak kiralama hizmetimiz çok yerinde bir seçenek olacaktır. Hafif jetlerimizle daha çok kısa menzilli uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte orta boy jet kiralama hizmetimizi kullanarak gruplar halinde yine ayrıcalıklı olarak seyahat edebilirsiniz.

Bunun dışında firmamızın sunduğu ağır jet ve uzun menzilli jet hizmetinde de kaliteli ve konforlu uçuşun keyfini çıkarabilirsiniz. Bu uçuşlarda yüksek güvenlik ve uzun menzillerde, yükseklik olarak fazla, hızlı ve konforlu seyahat etmek için yapmanız tek şey bizlere ulaşmanız. Eğlence odaları, VIP hizmetler, ikramlar, geniş bagaj kapasiteleri ve rahat koltuklar gibi pek çok avantaj Dubai kiralık jet hizmetimiz kapsamında sizleri bekliyor.

Dubai Jet Kiralama

Kıbrıs, İstanbul ve Bursa merkezlerinde üç ayrı şubemiz bulunmaktadır. Böylece pek çok kalkış merkezini kendinize göre ayarlayarak Dubai’ ye bireysel olarak yolculuk etmeniz firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Mert Air olarak bizlerden Dubai kiralık uçak talep etmek adına yapmanız gereken tek şey firmamızın web sitesinde bulunan formu doldurmaktır.

Ekonomi ve kültür anlamında pek çok turistin uğrak noktası olan Dubai kentine seyahat için bizleri seçebilirsiniz. Başka bir deyişle konforlu ve özel uçuş keyfi için seçebileceğiniz en gözde firmalardan biriyiz. Hizmet hakkında detaylı bilgi almak veya Dubai kiralık jet fiyatları ile ilgili sorunuzu iletmek için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *