Bir e-posta ya da telefon kadar yakınız
img 6040c36a57367

Tehlikeli madde taşımacılığı, tehlikeli malzemelerin, yani tehlikeli özelliklere sahip olanların güvenli bir şekilde taşınması, ilgili ülkelerin yasal normlarına uymak ve doğru elleçleme prosedürlerine uymak gibi katı taşıma prosedürlerini içerir.

​Havayolu şirketleri, yetkili birimler ve diğer ilgili kişi ve şirketlerle güçlü küresel ortaklığımız sayesinde; tehlikeli madde içeren kargolarınızın paketleme ve dökümantasyon dahil tüm mevzuatlara uygun olarak havayolu ile sevkiyatı için tek noktadan eşsiz bir çözüm sunuyoruz. Kaygılarınızı ve zorluklarınızı anlıyoruz ve müşterilerimize olağanüstü destek sunmaktan gurur duyuyoruz.

Mertair merkez ofisi İstanbul da bulunan ve Türk havacılık sektöründe uzun yıllar görev almış deneyimli kadrosu ile dünya çapında profesyonel anlamda uçak kiralama sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.​​​

​​Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve Mertair’in neler sunabileceğini görmek için lütfen +90 533 5944921 nolu telefon veya sales@mertair.com adresinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.